Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala ve AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz Yeniden Refah Partisi’ni ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala ve AK Parti Seçim İşleri Lideri Ali İhsan Yavuz, Refah Partisi’ni yeniden ziyaret etti. Toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

AK PARTİ’DEN REFAH’A YİNE ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala ve AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Yeniden Refah Partisi’ni ziyaret etti. Ala ve Yavuz, Refah Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Doğan Bekin ve Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Gül ile basına kapalı yaklaşık 1,5 saat görüştü.

“AK PARTİ BİZDEN TALEP ETMEDİ”

Doğan Bekin, görüşmenin ardından bir gazeteciye, “Karşı taraftan bir talebiniz oldu mu? Sizden bir talepleri oldu mu?” “Hayır. Aslında bu konularda 4 tur görüşme oldu. Sonunda bazı şeyler gözden geçirildi. Bazı konularda son rötuşlar yapıldı. Genel liderlik düzeyinde ne karar alınırsa ona uyacağız.” o cevapladı.

“GENEL LİDERİMİZ SON SÖZÜ SÖYLEYECEK”

Bir gazeteci de “Sıcak bir karşılamaydı” dedi. Bekin, açıklamasının ardından şu değerlendirmeleri yaptı: “Eski dostlarımız. Bunlar siyasetin ötesinde uzun yıllardır birlikte olduğumuz kardeşlerimiz. Elbette yakın karşılarız. İttifak olsun ya da olmasın, Bu bizim için değişmez.” Bekin: “İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den belediye başkan adaylarını mı çıkaracaksınız?” “Bu konuda bir şey söyleyemeyeceğiz. Bu konuda son sözü Genel Başkanımız söyleyecektir.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin

FATİH ERBAKAN YEREL SEÇİM AÇIKLAMASINI ERTELENDİ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın yarınki açıklaması ertelendi. Erbakan’ın yerel seçim kararını pazartesi günü açıklayacağı öğrenildi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan

haber-dargecit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu