Ekonomi

ALTSO’DA Eray Erdem görevi devraldı

Alanya Sanayi ve Ticaret Odası seçimlerinde yeni lider seçilen Eray Fazilet, eski lider Mehmet Şahin’den görevi devraldı.

05 Kasım 2022 Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ALTSO organ seçimleri ve 12 Kasım 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilen İdare Şurası ve Meclis Divanı seçimleriyle misyona gelen yeni Lideri Eray Fazilet, evvelki lider Mehmet Şahin’den görevi devraldı. Gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısında başkan yardımcılıklarına Ahmet Paşaoğlu ve Yakut Benal, sayman üyeliğe de Cem Özcan seçildi. Devir teslim töreninde konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, “Bizi bu göreve layık gören tüm üyelerimize tekrardan çok teşekkür ediyorum. Alanya’mızda yer alan her kurum ve kuruluşla işbirliği içerisinde Alanya’mıza ve üyelerimize hizmet edeceğiz. Görevini bırakan Mehmet Şahin başkanımıza ve yönetim kuruluna da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim” dedi. 2013-2022 yılları arasında ALTSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Şahin ise konuşmasında yeni Başkan Eray Erdem’in başkanlık vazifesini kutlayarak, misyonunda muvaffakiyetler diledi.

Gerçekleştirilen konuşmaların akabinde ALTSO Lideri Eray Fazilet, ALTSO İdare Şurası Başkanlığı misyonunu yürüten Mehmet Şahin ve idare şurası üyelerine yaptıkları hizmetlerin anısına plaket takdim etti. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu