Haber

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Sivil İşler Başmüfettişi olarak atanması nedeniyle veda yemeği verdi.

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Mülki İşler Başmüfettişliğine atanması münasebetiyle veda yemeği verdi.

Valilik Kararı ile Ardahan Valiliği görevinden Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Öner, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, CHP Ardahan Milletvekili Özgür Fazilet İncesu, il protokolü, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. -Yenisey Konukevinde düzenlenen yemekte resmi kurumlar.

Öner, burada yaptığı konuşmada Ardahanlıları dost ve kardeş edindiğini söyledi.

Vali Öner, “Ardahan’dan mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Burada elimizden geleni yaptık ve sağ salim ayrılıyoruz. Bu şehirle gönülden bağımız var. Meslek hayatımda ilk kez burada vali olarak göreve başladım. dedik bir gönül bağı kurduk.Ardahan’ın tespit ettiğimiz tüm sorunlarını görüştük.Uzun süre yatırım yapıp durum analizi yaptık.Sonrasında tespit ettiğimiz alanlarda çalışmalara başladık.Uzun zamandır çabaladığımızı özellikle belirtmek isteriz. Burada kaldığımız hiçbir zamanı boşa harcamamak için geldiğimiz noktada tüm zamanımızı ve gücümüzü Ardahan için harcamaya çalıştık.

Vali Öner, çalışmalarında emeği geçen siyasetçiler, Mülki amirler, Belediye Başkanları, kamu kurumları, STK ve meslek odaları yönetici ve çalışanları, siyasi parti kuruluşları, basın mensupları ve Ardahanlılara teşekkür etti. – ARDAHAN

haber-dodurga.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu