Yaşam

Ay Burcunuza Göre Duygularınızı Dış Dünyaya Nasıl Yansıtırsınız?

Ay burcu astrolojide iç dünyamızı ve duygularımızı anlatır. Doğum anınızda Ay’ın konumlandığı burç, karakteriniz hakkında değerli ipuçları verebilir. Ay burcunun bilinçaltını ve kişiliği yönettiğine inanılır. Ay burcunuz Koç ve Terazi gibi öncü burçlardan biri ise, Yengeç veya Balık gibi bir su kümesi ise daha dışa dönük veya duygusal olmanız mümkündür.

Gelin, Ay burcunuza göre duygularınızı nasıl tarif edebileceğinizi birlikte öğrenelim…

Ay Koç Burcu

Ay Koç burcundayken kişi duyguları konusunda oldukça tutkulu olabilir. Mutlu olduğunda çok heyecanlanabilir ve üzgün olduğunda duyguları çok aşırı olabilir. Başkalarına savunmacı görünebilir.

Ay Boğa

Ay Boğa burcundayken sakin bir mizacı vardır. Olaylara karşı sabırlı ve tedbirlidir. Risk almayı sevmez ve duygularına güvenir.

Ay İkizler burcunda

Ay İkizler burcundayken insan çok meraklı olabilir. Duygularını coşkuyla gösterir. Güzel bir sohbettir ve dışarısı için hoştur. Pratik analiz bulabilir.

Ay Yengeç Burcu

Ay Yengeç burcundayken kişi çok alıngan olabilir. Acısını ve sevincini gözyaşlarıyla dile getiriyor. Köklü ve hassastır.

Ay Aslan Burcu

Ay Aslan burcundayken kişi neşeli ve sıcak kanlıdır. Dışarıda hayranlık uyandıracak bir izlenim yaratır. Tanınabilir ve dışa dönük.

Ay Başak

Ay Başak burcundayken kişi takıntılı bir şekilde duygularını ifade eder. Dışarıdan ayrıntılı görünebilir. Gözlemci ve analitik. Makul sayılabilir.

Ay Terazi

Terazi ay burcu insanları duygularında adil ve ölçülü olabilirler. Dışarıdan iyi niyetli bir görüntü çizebilir. Daha çok ilişki odaklıdır.

Ay Akrep

Ay’ı Akrep’te olanlar duygularından şüphe duyarlar. Dışarıda huzursuz bir izlenim bırakabilir. Duygularını kontrol etmede iyidir.

Ay Yay

Ay burcu Yay, özgürlükçü bir doğaya sahiptir. Dıştan, arkadaş canlısı ve eğlenceli bir mizaç gösterir. Hayata karşı iyimserdir.

Ay Oğlak

Oğlak Ay burcu dışarıdan soğuk bir görüntü çizer. Başkalarına mesafelidir ve duygularını pek yansıtmaz. Yetkili ve çalışkandır.

Ay Kova Burcu

Ay burcu Kova olanlar idealist insanlardır. Başkalarıyla dost olurlar. Daha rasyonel insanlardır.

Ay Balık

Balık burcu ay burcu insanları duygularını ağır yaşarlar. Sezgisel ve duyarlıdırlar. Hayal kurmaya ve duygusallığa eğilimlidirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu