Haber

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras gençlerle buluştu

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, gençlerle bir araya gelerek sorularını yanıtladı. Bodrumspor maçından galibiyetle dönen gençler, tezahüratlar ve marşlarla arenaya girerken coşkulu anlar yaşadı.

 

 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Muğla Milletvekili Adayı Süreyya Öneş Derici, CHP İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Ceyhan, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, gençler ve vatandaşlar katıldı.

Moderatörlüğünü Banu Tarancı’nın yaptığı toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmaları ve soru-cevap bölümüyle devam etti.

Gençlerin sorularını heyecan ve ilgiyle dinleyen Başkan Ahmet Aras, “Yanınızda olmak, sizi dinlemek ve bundan sonraki süreci planlamak için toplandık” diyerek gençlere seslendi. Önder Aras, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak 2023 Genel Seçimleri ile ilgili düşüncelerini dile getirirken, demokrasi şöleni tadında bir seçim olmasını dilediklerinin altını çizerek, “Seçimler gelir geçer ama Cumhuriyet Türkiye sonsuza kadar dimdik ayakta kalacaktır.”

Başkan Ahmet Aras, Türkiye’nin içinden geçtiği süreci, Bodrum Belediyesi’nin yürüttüğü projeleri ve deprem bölgesinde yürütülen çalışmaları anlatırken gençlerin sorularını tek tek yanıtladı. Ayrıca toplantıda yer alan çocuklar da söz alarak taleplerini dile getirdi.

Bodrumlu gençlerle sohbette; spordan sanata, eğitimden inşaata geniş bir alanda.

Toplantının devamında CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, Önder Ahmet Aras ile birlikte gençlerle sohbet ederek onlar için her şeyi yapacaklarını belirtti. Önder Ahmet Aras da CHP’nin gençlere yönelik politikalarını tek tek sıraladı.

Altınordu’da şampiyonluklarını ilan eden Çağdaş Bodrum Spor ve Bodrumspor’un galibiyetini tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Başkan Ahmet Aras, gençlere hediye olarak 19 Mayıs’ta Belediye Meydanı’nda bir konser vereceklerini söyleyerek herkesi şölene davet etti. Sefo konseri.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu