Yaşam

Canlı yayında cinayeti itiraf etmişti: Müge Anlı’da Şaban Ataş’ın cenazesini muhabir buldu

Muğla’da yaşanan gizemli kaybolma olayı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dikkatli takibi ve programdaki detaylı araştırmaları sonucunda çözüme kavuştu. Ataş’ın eski eşi, canlı yayında yaptığı açıklamada cinayeti itiraf ederek, cesedin gömülü olduğu yeri tarif etti.

Şaban Ataş olayı

Geçtiğimiz hafta Bahri Ataş ile birlikte Müge Anlı’nın programına katılan Emine Karabulut, eski eşi ve aynı zamanda aynı çatı altında yaşadığı Şaban Ataş’ın nerede olduğunu bulmak amacıyla programa katılmıştı.

Dün yayın sonrasında Emine Karabulut, 52 günlük bir süre boyunca kayıp olan ve inşaat işçisi olarak çalışan üç çocuk babası Şaban Ataş’ın, Burhanettin Öztürk tarafından öldürüldüğünü kabul etti.

Cinayet itirafının ardından Emine Karabulut ve Ataş’ı öldürdüğü iddia edilen Burhanettin ile bugünkü programda yer aldılar. Şaban Ataş’ın cesedini Burhanettin ile birlikte gömdükleri yerin detaylarını aktardılar.

Bu esnada, muhabir, cesedi bulmak için belirtilen bölgede canlı yayındaydı.

Şaban Ataş’ın cesedi, yayın esnasında bulundu. Ceset, taşların arasına sarılmış bir battaniye içerisinde gömülü bir şekilde bulundu.

demrehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu