Haber

Dilan Polat’ın kara kutusu! Dilan Polat’ın yardımcısı Şule gözaltına alındı ​​mı?

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla gündeme gelen Engin Polat, geçtiğimiz günlerde ikametgahına düzenlenen operasyonda gözaltına alınmıştı.

Aralarında Sıla Doğu, Sezgin Polat ve Kürşat Polat’ın da bulunduğu aile üyelerinin yanı sıra muhasebecileri Beyza Ekici, mali işler sorumlusu Av. Ahmet Gün ve bazı çalışanları da gözaltına alındı.

Son dönemin en dikkat çeken olayları arasında yer alan Dilan Polat ve Engin Polat olayı sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Gözaltına alınan Polat ailesi hakkında ne karar verileceği büyük merak uyandırıyor.

Dilan Polat’ın gözaltına alınmasının ardından en çok merak edilen sorulardan biri de Polat’ın uzun yıllar asistanı olan Şule’nin durumu oldu.

Dilan Polat’ın kara kutusu olarak anılan Şule’nin gözaltına alınıp alınmadığı merak ediliyor.

Uzun yıllardır Dilan Polat’ın evinde çalışan Şule’nin ailenin tüm sırlarını bildiği iddia ediliyor. Peki Dilan Polat’ın yardımcısı Şule gözaltına alındı ​​mı? İşte cevabı…

Dilan Polat’ın “kara kutusu” olarak anılan Şule’nin de gözaltına alındığı iddia edildi. Ancak bilgilerin doğru olup olmadığı tam olarak bilinmiyor.

Dilan Polat’ın asistanı Şule, geçtiğimiz aylarda Dilan Polat’ın evinden ayrılmış ancak kısa bir süre sonra işine geri dönmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu