Teknoloji

Google’ın olası katlanabilir telefonu Pixel Fold, trende canlı olarak görüntülendi.

Google’ın yılan hikayesine geri dönüyoruz Pixel Fold katlanabilir telefon Söylentiler, iddia edilen bilgiler ve render sızıntıları bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Ama telefonu gerçek hayatta hiç görmedik. Şimdi bir Reddit kullanıcısı diyor ki, onetaketeo” gerçek bir Pixel Fold gördüğünü ve fotoğrafladığını iddia ediyor.

Reddit kullanıcısı onetaketeo “ NYC’de A trenindeyim ve Pixel Fold’lu bir Google çalışanı gördüm. Telefon güzeldi. Dış çerçeveler çok inceydi. Adam bunu saklamak için elinden geleni yapıyordu. Koyu mavi, siyah renkli bir telefonu vardı. Telefonun ne kadar ince olduğuna şaşırdım” söz konusu.

Metro treninin hareket halinde olduğu ve yüklediği görüntülerin çok bulanık olduğu ortaya çıktı, çünkü sızıntının kaynağı Google çalışanının fotoğrafı çekerken görmesini istemiyordu. Fotoğraflardan sadece bir tanesinde telefon net bir şekilde görülebiliyor. Yine de, katlanmış yatay modda kullanıldığında harici ekranın nasıl göründüğünü görmek mümkün.

Tabii ki, tüm bunların detaylı bir şaka olması da mümkün, bu yüzden şimdilik tartışmaya şüpheyle yaklaşmak iyi. Ancak unutulmamalıdır ki bir cihaz tanıtılmadan önce ilk defa maruz kalınan bir durum değildir.

Google I/O 10 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşeceği için Pixel Fold’un piyasaya sürülmesi için en uygun yer ve zaman bu gibi görünüyor. Önceki sızıntılar, telefonun diğer katlanabilir telefonlardan daha ağır olacağını ve 1.799 dolara mal olabileceğini iddia ediyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu