Haber

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden altyapıya dev yatırım

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Su yönetiminde sürdürülebilir bir altyapı oluşturan ve teknolojiyi aktif olarak kullanarak çevre dostu belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Yönetimi Genel Müdürlüğü (KASKİ), değerli yatırımlarla 2023 yılına damgasını vurdu. Analiz odaklı çalışma anlayışıyla geleceğe yön veren KASKİ, altyapı konseptine giren tüm hizmetlerin Kayseri geneline eşit şekilde dağıtılması için gece gündüz çalışıyor.

Bu kapsamda daha kaliteli bir altyapı hedefiyle geçen yıl 200 milyon 322 bin TL yatırım bedeliyle 184 bin 632 metre uzunluğunda kanalizasyon şebeke hattı üretildi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, daha yaşanabilir bir gelecek hedefiyle ilk günkü heyecan ve kararlılıkla çalışmaya çalıştıklarını belirterek, KASKİ’nin sahip olduğu altyapıyla Kayseri’yi altyapı açısından değerli bir noktaya getirdiğini kaydetti. çözüm odaklı yaklaşım.

Yapılan altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla vatandaşların hayatına dokunabilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Büyükkılıç, şöyle konuştu: Sağlıklı su dağıtımında izlediği politikalar. Çok şükür içme suyu ve kanalizasyon sınırlarının yenilenmesi, su kayıp ve kaçaklarının kontrol altına alınması, çevreye duyarlı atıksu arıtma projeleri gibi altyapı çalışmalarında kalıcı ve çözüm odaklı bir tutum sergileyerek şehrimizi altyapı açısından önemli bir noktaya getirmeyi başardık. Gelecekteki ihtiyaçları karşılamak için. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz değerli projeler, çözüm odaklı çalışma anlayışımızın bir yansımasıdır. Sürdürülebilir bir altyapı oluştururken teknolojiyi aktif olarak kullanarak çevre dostu belediyecilik anlayışımızla hizmetlerimizi her noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz. Kentsel altyapı ve üstyapı alanındaki proje ve yatırımlarımızı önceki yıllarda olduğu gibi siz değerli halkımızın desteğiyle hayata geçireceğiz. “İlk günkü heyecanla kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu