Haber

Libido Seviyenizi Kontrol Edin: Can Yaman Dolce&Gabbana Markasının Reklam Filmiyle Ortalığı Yaktı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemin öne çıkan oyuncularından Can Yaman yeni bir projede yer aldı. Adını sıkça duymaya alıştığımız Yaman magazin gündemine bomba üzere düştü. Şu sıralar çalışmalarına İtalya’da devam eden Yaman, Dolce&Gabbana markasının reklamı için kameralar karşısına geçti. Ünlü oyuncunun pozlarının ardından tahmin edeceğiniz gibi sosyal medya hareketlendi. 

Gelin detaylara gözatalım…

2014-2015 yılları arasında yayınlanan Gönül İşleri dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Can Yaman’ın ismini duymayan yoktur ortamızda.

İnadına Aşk dizisinde canlandırdığı ”Yalın Aras” karakteriyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu, romantik-komedi üretimlerinin olmazsa olmaz isimlerinden bir haline dönüşmüştü.

Son olarak Mahsus Gürel ile birlikte başrolü paylaştığı Bay Yanlış isimli üretimle Türk televizyonlarında rol almıştı Can Yaman.

2020 yılının sonlarından bu yana faaliyetlerine İtalya’da devam eden Yaman şu sıralar ”Viola come il mare” isimli İtalyan dizisiyle beğeni topluyor.

Ünlü oyuncu dizilerin dışında reklam sinemalarında de sıkça uzunluk gösteriyor biliyorsunuz ki. Yaman, dünya ünlü iç çamaşırı markası Dolce & Gabbana reklam projesinde yer aldı.

Beslenmesine ve sporuna hayli kıymet verdiği bilinen Yaman, düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Can Yaman Dolce & Gabbana için kamera karşısına geçince toplumsal medya hareketlendi elbette. Yaman’ın pozlarına hem Türk hem de yabancı hayranlarından adeta yorum ve beğeni yağdı.

Gelin birtakım yorumları görelim…

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

??

twitter.com

İşte Dolce&Gabbana tarafından paylaşılan reklam görüntüsü…

Siz Can Yaman’ın pozları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Hadi buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu