İş

Yapay Zeka Linkdln İle İş Bulmanıza Yardımcı Olacak

İş odaklı bir sosyal medya platformu olarak bilinir bağlantılı kullanıcıların işini kolaylaştıracak yeni bir özelliği kullanıma sundu. Bu yeni özellik yapay zekaya dayanmaktadır. ChatGPT’yi beğen Bir sohbet botu olarak ortaya çıktı. Peki LinkedIn’in sadece premium kullanıcılara sunduğu bu yeni özellik tam olarak ne işe yarayacak?

LinkedIn’in AI destekli chatbot’u, iş arayan kişiyi başvurmak istediği şirketteki ilgili yöneticiye gönderir. mesaj göndermek için sağlayacak. Yapay zekanın bir tık ile oluşturacağı mesaj, kişiye özel bir yapıda olacak. Üstelik kullanıcı oluşturulan mesajı dilediği gibi değiştirebilecek ve hatta ses kaydı de ekleyebilir. LinkedIn yöneticilerinden Ora Levit, yapay zeka tarafından oluşturulan mesajların sıradan mesajlardan çok daha etkili olacağını ve işe alım olasılığını artıracağını söyledi. artacaksöylenmiş.

LinkedIn’in AI destekli sohbet robotu böyle görünecek

LinkedIn’in yapay zeka tabanlı chatbot’unun etkin bir şekilde kullanılabilmesi için LinkedIn profilinin, tamamen doldurulması gerekecek . Bu içerikte; İş başvurusunda bulunan kişi profesyonel hayatı hakkında ne kadar fazla bilgi girerse, bot o kadar zengin metin üretecektir. Böylece patron, gelen mesajla başvuruyu yapan kişi oluyor. tüm yetkinliklerinizAnında göreceksiniz.

Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi LinkedIn’in yeni özelliği sadece premium kullanıcılarLinkedIn tarafından deneyimlenebilecek premium kullanıcılar için çeşitli paketler sunuyor ve bunların en ucuzu aylık 389,99 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu