Haber

AK Parti Amasya’da Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti, Amasya’da 31 Mart yerel seçimleri için il merkezi, 6 ilçe ve 1 beldedeki belediye başkan adaylarını tanıttı. Daha önce Amasya’ya Mehmet Uyanık’ı açıklayan AK Parti, Suluova’ya mevcut genel başkan Fatih Üçok’u, Taşova’ya mevcut genel başkanlığa Bayram Öztürk’ü, Göynücek’e Kemal Şahin’i, Gümüşhacıköy’e Cüneyt Karadeniz’i, Hamamözü’ne Cihan Demir’i, Hamamözü’ne ise Fatih Sütçü’yü aday gösterdi. Merzifon ve Ahmet Kemal Dayıoğlu Ayrılık kasabasında.

Programa katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, “AK Parti mazluma sahip çıkan, zalime karşı Elif gibi dimdik duran bir hareketin adıdır.”

Adayları için destek isteyen Zafer Sırakaya, “Bizim belediyemizde şöhretinin değil, şehrinin peşinde koşan belediye başkanlarını göreceksiniz. Bizim belediye yaklaşımımızda kovalandığının değil, şehrinin peşinde koşan belediye başkanlarını göreceksiniz. Hesap yapmayız, Sorumluyuz, Devletimize, bayrağımıza aşığız, Bir şehri ihya ederken o şehrin insanının gönlünü kazanmayı esas alırız, Duruşumuz değil odaklı bir anlayıştır. Sadece seçimlerde değil, isteyerek kazanmada da. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Amasya Belediye Başkanımız ve ilçe belediye başkanı adaylarımızla birlikte, Allah’ın izniyle, AK Parti’nin mührünü bir kez daha Amasya’ya vuracağına eminim.” söz konusu.

Amasya Kapalı Spor Salonu’nda çok sayıda partilinin izlediği programda AK Parti Amasya Milletvekilleri Haluk İpek ve Hasan Çilez, AK Parti İl Başkanı Ekrem Toto ve Amasya Belediye Başkanı Adayı Mehmet Uyanık da konuşmalar yaptı. -AMASYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu