Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesine yardımları sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından deprem bölgesindeki faaliyetlerini sürdürüyor. Büyükşehir grupları, Gaziantep Nurdağı ve İslahiye’de üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtarak bölge halkının ihtiyaçlarını karşılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından başlattığı bölgedeki çalışmalarına devam ediyor. Depremin olduğu ilk dakikalardan itibaren tüm birimleriyle seferberlik ilan eden Büyükşehir Belediyesi, deprem bölgesini güçlendirmeye devam ediyor. Deprem bölgesinden bir an olsun ayrılmayan Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep’te Nurdağı ve İslahiye’de üç noktada vatandaşlara sıcak yemek dağıtıyor. Büyükşehir grupları da kova, vinç ve su tutucularla bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı teknik gruplar, konteyner kentlerde vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamakta ve sorunlarının analiz edilmesine yardımcı olmaktadır.

DEPREM YARALARI SARILDI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de sık sık deprem bölgesine giderek depremzedelerle bir araya geliyor ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun mesai harcıyor. Lider Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin deprem bölgesinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Büyükşehir ekiplerimiz ilk günden itibaren yoğun bir şekilde çalışıyor. Her zaman yöre halkının yanındayız. Ekiplerimiz burada çalışmaya devam edecek. Depremin yaralarını hep birlikte sarmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

karahalli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu