Teknoloji

HUAWEI’den uzatılmış garanti ve pil değiştirme fırsatları

Aldıkları taşınabilir cihazların uzun ömürlü ve severek kullanılmasına özen gösteren Huawei, 1 yıl uzatılmış garanti ve pil değişimi hizmetlerinde avantajlı kampanyalar sunuyor.

HUAWEI Uzatılmış Garanti, standart cihaz garantisine ek olarak bir yıllık uzatılmış garanti sağlar. Böylece kullanıcılar standart garanti kapsamı ile cihazlarını 2 değil 3 yıl koruyor. Garantinin geçerlilik süresi boyunca, kullanıcı dışı faktörlerden kaynaklanan cihaz arızaları, HUAWEI Yetkili Servis Merkezleri tarafından teşhis, değiştirme modülü veya işçilik ücreti alınmaksızın giderilebilir. Kampanya, satın alınan eserin yasal garanti süresi biter bitmez başlar ve 1 yıl (365 gün) geçerlidir. Uzatılmış Garanti, hem yeni bir iş satın alırken hem de önceden satın alınmış bir iş için alınabilir. Uzatılmış Garantinin birçok Akıllı Telefonu, Bilgisayarı, Monitörü, Akıllı Saati, TWS Kulaklığı kapsadığı ve yüzde 40’a varan indirimler sunduğu modellerin listesini HUAWEI Deva sayfasında bulabilirsiniz:

HUAWEI Deva – Uzatılmış Garanti hizmeti, kargo hizmeti (şubeden teslim, adrese iade), arıza tespiti, onarım, sıfır yedek parça, birebir çalışma veya çift çalışma (aynı ürün ise) ile değişim avantajlarını kapsar. artık üretilmiyor) ve onarım planı dahilinde faydaları değiş tokuş edin.

Tüm bunlara ek olarak HUAWEI, Pil Değiştirme programını da hayata geçirdi. Bu program dahilinde kullanıcılar batarya performansı düşen veya bataryası arızalanan cihazlarının bataryalarının değiştirilmesini talep edebilirler. Ay sonuna kadar geçerli olan 299 TL’den başlayan bu hizmetten yararlanmak için kullanıcıların teknik servise gitmesine bile gerek yok. Kullanıcılar, HUAWEI kargo gönderim kodunu kullanarak cihazlarını yetkili bir servis merkezine gönderebilirler. Hem nakliye hem de cihaz iadesi için tüm lojistik maliyetler HUAWEI tarafından karşılanır.

Pil değişim programı sadece yurt dışından alınan HUAWEI ürünlerinde değil Türkiye’de de geçerlidir. Türkiye dışındaki birçok bölge için Pil Değiştirme Hizmetini web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Ancak cihaz desteklenmeyen bir bölgedeyse ve cihaz kampanyaya dahil olan ürünler listesinde yer alıyorsa kampanya kapsamında doğrudan bir servis merkezine giderek uygun fiyattan da yararlanabilirsiniz.

Pili değiştirme hakkı, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kullanılmalıdır. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme talebinde bulunmazsanız, 30 günlük süre sonunda otomatik olarak geri ödeme yapılır ve avantajı yeniden satın almanız gerekir.

Birçok model kaplıdır. Cihazınızın sigorta kapsamında olup olmadığını öğrenmek için lütfen Pil Değiştirme Kampanyası sayfasındaki Uygun Modeller sekmesine veya Politikalar ve Koşullara bakın:

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-alacam.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu