Ekonomi

Lenovo bilgisayar ve aksesuarlarda büyük indirimler başlatıyor

RESEARCH TRIANGLE PARK, NC – Lenovo™ yıllık Aile Günü İndirimini düzenliyor ve ThinkPad dizüstü bilgisayarlar, Legion oyun bilgisayarları ve Yoga 2’si 1 arada bilgisayarlar da dahil olmak üzere bir dizi PC ürününde önemli indirimler sunuyor. Halen devam eden indirim 25 Şubat’a kadar sürecek.

Alışveriş yapanlar, sağlam iş özellikleri ve dayanıklılıklarıyla bilinen seçkin ThinkPad dizüstü bilgisayarlarda %54’e varan indirim fırsatına sahip oluyor. Oyun tutkunları Legion oyun bilgisayarlarında %30’a varan indirimlerden faydalanabiliyor. Ayrıca hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak çalışabilen çok yönlü cihazlar olan Yoga 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar 1.000 doların altında başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Satışta ayrıca 12,99 dolardan başlayan PC aksesuarları da yer alıyor.

Promosyon, müşterilerin gün boyunca fırsatlardan yararlanabileceği 19 Şubat Aile Günü’ne özel bir etkinliği de içeriyor. Lenovo ayrıca 19 Şubat’tan 25 Şubat’a kadar sadakat programı üyelerine site genelinde iki kat My Lenovo Rewards puanı sunuyor.

Lenovo Kuzey Amerika ve Latin Amerika e-Ticaret Başkan Yardımcısı Carlo Savino, Lenovo.com’dan alışveriş yapmanın kolaylığını vurguladı. Sadakat üyeleri için şirket, ücretsiz hızlandırılmış nakliye, fiyat garantisi, uzatılmış iadeler ve yerel Best Buy mağazalarından iki saat içinde teslim almak üzere çevrimiçi satın alma seçeneği sunuyor.

180 pazarda faaliyet gösteren küresel bir teknoloji lideri olan Lenovo, daha akıllı teknolojileri geniş bir müşteri tabanına sunmaya odaklanmıştır. Dünya çapında 77.000 kişilik iş gücü ve 62 milyar dolarlık geliriyle Lenovo, yeni BT teknolojilerine doğru genişliyor ve Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) adı altında Hong Kong borsasında işlem görüyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu