Haber

Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay için veda yemeği düzenlendi.

Manisa’nın Alaşehir ilçesine atanan Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay için veda yemeği düzenlendi. Veda gecesine Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci katıldı.

Yaklaşık 2 yıldır Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Aydın Tuncay, Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) yaz kararnamesi ile Manisa’nın Alaşehir ilçesine atandı. Başsavcı Aydın için Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Aile ve Kadın Merkezi’nde veda yemeği düzenlendi. Geceye Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, hakim, savcı, memur ve çok sayıda davetli katıldı.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevini başarıyla yürüten ve Manisa’nın Alaşehir ilçesine atanan Başsavcı Aydın Tuncay’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ekinci, Başsavcı Aydın’a ve atanan diğer Cumhuriyet savcıları ile diğer adliye personeline görev süreleri boyunca Viranşehir’e başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi. Ekinci, bir gecede Manisa’ya atanan Başsavcı Aydın’a da ilçedeki hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basınevleri Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu